حریم خصوصی

خرید از فروشگاه اینترنتی کالاپیک مستلزم عضویت در آن می باشد لذا اخذ اطلاعاتی مانند مشخصات فردی، آدرس، شماره تلفن و ایمیل از مشتریان گرامی مورد نیاز است که صرفا برای درج در فاکتور فروش و یا خدمات رسانی مورد استفاده قرار می گیرد. بعلاوه ممکن است کالاپیک برای ارتباط با مشتریان، تحقیقات بازاریابی و یا بهبود محتوای وب سایت از اطلاعات اخذ شده استفاده نماید و برای اطلاع رسانی از محصولات جدید، خبرنامه، خدمات ویژه برای اعضا ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

حفظ و نگهداری کلمه رمز عبور بر عهده اعضا است و نباید در اختیار شخص دیگری قرار گیرد. کالاپیک هویت شخصی اعضا را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را دردسترس سایر اشخاص یا سازمانها قرار نمی دهد مگر آنکه با حکم قانونی مجبور باشد این اطلاعات را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

همچنین کالاپیک همانند سایر وب سایتها از جمع آوری IP و کوکی‌ها بهره می گیرد. کوکی ها فایل های حاوی اطلاعاتی همچون "صفحات بازدید شده، تعداد بازدیدها، مدت زمان بازدید و ..." می باشند که صرفاٌ جهت راحتی کاربر و عدم نیاز به ورود اطلاعات تکراری، جمع آوری اطلاعات آماری و ارائه خدمات بهتر به کاربران مورد استفاده قرار می گیرد و خطری را متوجه آنها نمی نماید.

کالاپیک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات خصوصی و حریم شخصی اعضا تلاش فراوان می کند تا خریدی امن و رضایت بخش را به مشتریان خود هدیه نماید.