تغییر یا لغو سفارش

در هر زمان تا قبل از ثبت نهایی سفارش می توانید از طریق سایت اقدام به حذف و یا تغییر کالای مورد نظر خود نمایید. وارد سبد کالای خود شوید و روی علامت (سطل زباله) کلیک کنید تا کالا یا کالاها حذف گردند. اما بعد از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ سفارش می بایست با بخش پشتیبانی تلفنی تماس بگیرید درصورتیکه کالا برای شما ارسال نشده باشد می توانید سفارش خود را لغو و یا تغییر دهید. پس از تایید امکان لغو یا تغییر توسط بخش پشتیبانی می بایست ایمیلی از طرف شما مبنی درخواست لغو یا تغییر نیز ارسال گردد.

درصورتیکه کالا برای شما ارسال شده باشد با پرداخت هزینه حمل و نقل رفت و برگشت نیز می توانید سفارش خود را لغو نمایید مشروط بر آنکه سفارش شما شامل مواد غذایی (محصولات دسته های خواربار و تره بار) نباشد و همچنین بسته بندی کالا باز نشده و از حالت پلمپ خارج نشده باشد. مبلغ سفارش مشتری درصورت لغو و یا مابه التفاوت مبلغ سفارش درصورت تغییر کالاها به حساب اعلامی مشتری حداکثر در 5 روز واریز می گردد.

همچنین امکان دارد مشتری کالاهایی را سفارش دهد لیکن موجودی انبار کالاپیک و یا تولید کننده به پایان رسیده باشد لذا این حق برای کالاپیک محفوظ است که آن سفارش را لغو نماید در اینصورت حداکثر ظرف مدت 48 ساعت مبلغ سفارش به حساب اعلامی مشتری واریز خواهد شد.

خرید و ثبت سفارش

روش پرداخت و ارسال کالا

برگشت کالا