روش پرداخت و ارسال کالا

روش پرداخت:

زمانیکه محصولات خود را انتخاب نمودید و مشخصات آدرس محل تحویل (و یا قبلا در حساب کاربری خود ثبت کرده باشید) و نحوه ارسال سفارش را نیز وارد نمودید وارد صفحه ای خواهید شد که می بایست روش پرداخت مبلغ سفارش خود را تعیین و پرداخت نمایید. پرداخت مبلغ سفارش به یکی از روشهای زیر امکان پذیر است.

1- پرداخت در محل تحویل کالا

اگر در زمان ثبت سفارش نحوه ارسال را با روش اکسپرس کالا پیک (فعلا فقط در شهر تهران) انتخاب نموده اید امکان پرداخت در محل به صورت نقدی یا با استفاده از کارت خوان سیار  (POS)کالاپیک امکان پذیر است.

 2-پرداخت از طریق درگاه بانکی

پرداخت مبلغ سفارش کالا از طریق درگاه بانکی اینترنتی به صورت آنلاین در سایت فروشگاه و یکی از کارتهای عضو شبکه شتاب امکان پذیر می باشد. درصورتیکه سفارش شما نهایی نشود ولی پول از حساب شما کسر گردد حداکثر تا 72 ساعت پول به حساب شما مسترد می گردد که مسئولیت آن بعهده شبکه بانکی می باشد و از طریق شبکه بانکی می بایست پیگیری نمایید.

ارسال کالا

بعد از انتخاب محصولات و درج مشخصات آدرس محل تحویل وارد صفحه ای خواهید شد که می بایست نحوه ارسال سفارش خود را تعیین نمایید. ارسال کالا با توجه به محل مشتری به یکی از روشهای زیر انجام می شود که مشتری در زمان ثبت سفارش روش ارسال کالا را انتخاب می نماید. در صورت نیاز هماهنگی لازم پیش از ارسال کالا بعمل خواهد آمد.

1- تحویل اکسپرس (تحویل توسط کالا پیک)

در حال حاضر این روش فقط برای شهر تهران امکان پذیر است و سفارش توسط کارکنان کالاپیک به مشتری تحویل داده خواهد شد ولی به زودی سایر شهرهای ایران نیز پوشش داده خواهد شد. تحویل اکسپرس در کلیه روزها انجام می شود و زمان تحویل سفارش از زمان ثبت سفارش به شکل زیر خواهد بود:

ثبت سفارش از ساعت 00:00 بامداد تا 8:00 بامداد ، تحویل تا ساعت 13:00 همان روز

ثبت سفارش از ساعت 8:00 بامداد تا 17:00 ، تحویل تا ساعت 22:00 همان روز

ثبت سفارش از ساعت 17:00 تا 24:00، تحویل تا ساعت 13:00 روز بعد

هزینه حمل برای کالاهایی که کمتر از 100 هزار تومان باشد مبلغ 6 هزار تومان و برای بیش از این مقدار رایگان خواهد بود. ضمناً هر زمان که بخواهید می توانید از وضعیت ارسال سفارش خود با تماس با بخش پشتیبانی آگاه شوید.

2- پست پیشتاز

پس از ثبت سفارش و تحویل به پست (در صورتیکه ثبت سفارش قبل از ساعت 10:00 باشد تا ساعت 12:00 به پست تحویل داده میشود در غیر اینصورت روز بعد به پست تحویل داده می شود)، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. هزینه مطابق با تعرفه شرکت پست محاسبه خواهد شد. در این حالت نیز می توانید از طریق لینک ردیابی محموله پستی (لینک (http://itemtracking.post.irاز وضعیت ارسال سفارش خود مطلع گردید.

3- تیپاکس

ارسال تیپاکس در شهرهایی امکان پذیر است که تیپاکس دفتر نمایندگی داشته باشد که می توانید از لینک http://tipaxco.com شهرهای تحت پوشش امکان ارسال را مشاهده نمایید. پس از ثبت سفارش و تحویل آن به تیپاکس (در صورتیکه ثبت سفارش قبل از ساعت 10:00 باشد تا ساعت 12:00 به تیپاکس تحویل داده میشود در غیر اینصورت روز بعد به تیپاکس تحویل داده می شود)، معمولاً 24 تا 72 ساعت طول می کشد تا کالا به دست شما برسد. هزینه ارسال از این طریق طبق تعرفه تیپاکس می باشد.

4- شرکتهای حمل و نقل خصوصی

در این روش، هزینه حمل و نقل طبق تعرفه این شرکتها محاسبه خواهد شد و بعد از تحویل کالا به این شرکتها (در صورتیکه ثبت سفارش قبل از ساعت 10:00 باشد تا ساعت 12:00 به شرکت حمل و نقل تحویل داده میشود در غیر اینصورت روز بعد به آن تحویل داده می شود)، این هزینه از طرف خریدار می بایست به تحویل دهنده (به صورت پس کرایه) پرداخت گردد. مدت زمان ارسال از زمان تحویل به شرکت حمل و نقل متناسب با شهر محل تحویل از 24 تا 72 ساعت می باشد.

نکته: اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، خریدار (کاربر) یا شخص دیگری که خریدار نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد و در محل دریافت حضور یابد.

خرید و ثبت سفارش

تغییر یا لغو سفارش

برگشت کالا