لیست محصولات تولید کننده شرکت مزرعه مروارید دکتر زرقانی

تاسیس: 1394

حوزه فعالیت: تولید، عرضه و پخش محصولات ‏گیاهی و دارویی (عصاره، روغن و ...) ارگانیک و طبیعی

برند: نام تجاری دکتر زرقانی

تولید دانش بنیان عصاره ‏های گیاهی با تکنولوژی نانو

دارنده گواهی ارگانیک از شرکت پارس گواه گستر نماینده BCS آلمان در ایران

دارنده گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ ،۲۲۰۰۰ ، ۱۴۰۰۱ 

شرکت مزرعه مروارید دکتر زرقانی


با تکیه بر بیش از ۱۵سال سابقه و تجربه مدیران خود که از اساتید دانشگاه، فارغ التحصیلان نخبه و مدیران ‏مجرب در زمینه کاشت، داشت، برداشت و فرآوری گیاهان دارویی و محصولات ارگانیک می باشند در سال ۱۳۹۰ ‏با تمرکز بر روی فرآوری گیاهان دارویی ارگانیک با روش های نوین آغاز به کار نموده و از ابتدای سال ۱۳۹۴ با ‏امکانات و تجهیزات کامل با عزم و اراده قوی به حول و قوه الهی وارد بازار تولید، عرضه و پخش محصولات ‏گیاهی و دارویی گردید و به کار گیری نیروهای متخصص در زمینه تولید و عرضه محصولات، کمیت، کیفیت ‏و قیمت مناسب را سرلوحه کار خویش قرارداده است. ‏
ازکارهای خاص این شرکت تولید بیش از ۱۳۶ نوع عصاره گیاهی به شکل خوراکی و موضعی، صادرات ‏گیاهان دارویی به کشور آلمان، تولید وصادرات زیره سبز با استانداردهای بین المللی، تولید دانش بنیان عصاره ‏های گیاهی با تکنولوژی نانو می‌باشد. ‏
آرزوی قلبی مدیران این شرکت کاهش صادرات گیاهان دارویی به شکل فله ای و خام و تولید فرآورده های گیاهی با استانداردهای بین المللی برای جلوگیری از واردات فرآورده ‏های گیاهی با ارزبری بالا می‌باشد.


توانمندی ها: تولید وجداسازی عصاره های تام گیاهی با استفاده از روش های نوین . تولید عصاره های گیاهی به صورت نانو کپسوله به عنوان طعم دهنده وکاهش وارذات. تولید نانو کپسول های حاوی مواد معطر وخوشبو کننده در صنایع آرایشی و بهداشتی. تولیدنانو کپسول های حاوی مواد ویتامینه در صنایع غذایی و نانو کپسول های حاوی مواد دارویی و سلولی در پزشکی. تولید رنگ های۱۰۰ درصد گیاهی برای استفاده در آشپزی و صنایع غذایی و شیرینی پزی ها و جلوگیری از خروج منابع اولیه گیاهی.
دستاوردها: تولید گیاهان دارویی ارگانیک تولید زراعی گیاهان دارویی ارگانیک، تولید عصاره های مایع با روش های معمول هیدروالکلی و هیدروگلایکولی به صورت صنعتی، تولید بیش از ۵۰ عصاره خشک گیاهان دارویی بومی ایرانی و شاخص جهانی به شکل پودری، تولید قرص های صددرصد گیاهی با روکش رنگ طبیعی، تولید به خواب های گیاهی با زمینه کاربرد رایحه درمانی.


dr-zarghani.com

بیشتر
موجود در انبار
120 سی سی دارای گواهی ارگانیک ازپارس گواه گستر (BCS آلمان) عصاره خوراکی افزایش قدرت جنسی گشایش ذهن و بهبود فعالیت حافظه افزایش قدرت جسمانی (نیرومندتر ساختن بدن) رفع خستگی و ضعف و بی حالی تنظیم سوخت و ساز و متابولیسم بدن مقابله با پیری و فرسودگی (عوارض ناشی از افزایش سن)
0 تومان
0 Review(s)
موجود در انبار
120 سی سی دارای گواهی ارگانیک ازپارس گواه گستر (BCS آلمان) عصاره خوراکی
0 تومان
0 Review(s)
نمایش 1 - 2 از 2 قلم کالا