لیست محصولات تولید کننده شرکت باغ یاس وانشان

تاسیس در سال ١٣٩١ 

تولیدکننده محصولات دامی و کشاورزی ارگانیک در ایران

برند: نام تجاری بیونشان

دارای گواهی ارگانیک از شرکت پارس گواه گستر مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران

شركت باغ یاس وانشان با نام تجاری بیونشان در سال ١٣٩١ با هدف گسترش فرهنگ استفاده از محصولات ارگانیك و ارتقاع سطح سلامت جامعه و همچنین به منظور توسعه و ترویج كشاورزی ارگانیك در ایران اقدام به تولید و عرضه محصولات ارگانیك نمود.


در راستای رسیدن به این مهم در گام نخست اولین فروشگاه محصولات ارگانیك خود را نام تجاری ثبت شده بیونشان درمنطقه شهرك غرب تهران تاسیس و با گسترش تقاضا از سال دوم و سوم فعالیت، جهت جوابگویی نیاز مصف كنندگان عزیز به سبزیجات و صیفی جات ارگانیك بامشاركت جناب آقای مهندس ذوالفقاری و شركت پارس گواه گستر ، پروژه تولید محصول سبزی و صیفی ارگانیك در مزرعه اركانیك واقع در شهرستان سمنان، جاده نظامی را آغاز گردانید.


لازم به ذكر است مزرعه مذكور تا سال ٩٣ بمدت ١٢ سال به روش كشاورزی پاك (بدون استفاده از سموم و كود های شیمیایی) فعالیت داشته است. در سال ٩٤ با بررسیهای انجام شده در منطقه فیروزكوه و با توجه به پتانسیل بالای این منطقه برای كشت ارگانیك، شركت بیونشان اقدام به تاسیس مجموعه گلخانه های بیونشان نمود. در سال ٩٥ با افزایش تولید و با توجه به نیازهای منطقه ،شعبه دوم بیونشان در نیاوران افتتاح گردید. با توجه به رابطه نزدیك مصرف محصولات ارگانیك و افزایش سطح سلامت جامعه، بیونشان در گام بعدی اقدام به همكاری با یكی از معتبرترین كلینیك های ارتقاء سطح سلامتی ،با مدیریت جناب آقای دكتر یزدان مهدوی در منطقه الهیه نمود. در حال حاضر این برند آمادگی اعطای نمایندگی و خدمات رسانی به تمامی شهرستان ها و استان ها و هم میهنان عزیز را دارد.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.