لیست محصولات تولید کننده مزرعه سبز اورازان

تاسیس: سال 1370

شرکت دانش بنیان

نام تجاری: اورازان

محصولات: عسل ارگانیک (عسل آویشن، کنار، چها گیاه و گون)، ژل رویال، بره موم، گرده گل

معرفی شرکت


شرکت دانش بنیان مزرعه سبز اورازان در سال های دور در زمینه زنبور داری پیشرفته وتولید عسل های بکر و طبیعی فعالیت داشته است و از چند سال گذشته مجموعه تولیدات زنبورستان خود را در حوزه ارگانیک در تمامی فروشگاه های معتبر کشور عرضه می نماید . رئیس هیعت مدیره مجموعه دکتر غلامحسین طهماسبی قائم مقام سازمان تحقیقات کشاورزی و مدیرعامل شرکت مهندس طهماسبی کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع غذایی و فعال در زمینه تحقیقات عسل و صنایع غذایی می باشد و مدیر شرکت مهندس قربانپور کارشناس ارشد بازاریابی است که تجربه بیش از ۲۰ سال مدیریت در معتبر ترین کارخانه صنایع غذایی را دارا می باشد .


اهداف


زنبور عسل تنها موجودی است که در قرآن به آن وحی شده است و بیش از ۷۰ % گرده افشانی توسط حشرات در طبیعت را انجام میدهد . و همین طور عسل تنها ماده غذایی است که دارو هم می باشد و سلامت جامعه را در بر دارد . تمام این مزایا مارا بر این داشت که به فکر تأسیس یک زنبورستان نمونه و پیشرو وتولید عسل طبیعی، این ماده ارزشمند انداخت. تا مردم عزیز کشورمان برای خرید این ماده غذایی ارزشمند دچار تشکیک و ابهام نشوند و با خیالی آسوده عسل مورد نیاز خود را تهیه کنند . محصولاتی که شرکت دانش بنیان مزرعه سبز اورازان با نام تجاری اورازان به بازار عرضه می کند شامل عسل آویشن، گون، کنار و چهل گیاه و همینطور فراورده های دیگر زنبور عسل شامل : رویال ژل، گرده گل و بره موم می باشد .


در تولید این عسل ها اسفاده از مواد شیمیایی به صفر یا حداقل رسیده است و هیچ گونه تغذیه کمکی نیز صورت نمیگیرد و زنبورستان ها از مناطق آلوده شهری و سم پاشی مزارع در حداکثر فاصله قرار داشته و در تمامی مراحل تولید و بسته بندی این محصول بیشترین و سختگیرانه ترین نظارت ها توسط اساتید این صنعت صورت میگیرد، که همه این موارد باعث بوجود آمدن یک ماده غذایی، دارویی و استثنایی به نام عسل اورازان شده است.


orazan.com

بیشتر
موجود در انبار
1 کیلوگرم دارای گواهی ارگانیک از ایران ضد سرفه و سرما خوردگی درمان بیماری عفونی تقویت و درمان زخم معده انرژی زا
0 تومان
0 Review(s)
موجود در انبار
360 گرم دارای گواهی ارگانیک از ایران ضد سرفه و سرما خوردگی درمان بیماری عفونی تقویت و درمان زخم معده انرژی زا
0 تومان
0 Review(s)
موجود در انبار
1 کیلوگرم دارای گواهی ارگانیک از ایران تقویت بدن ضد باکتری و ضد عفونت دهان درمان زخم معده درمان پوسیدگی لثه تقویت قوای جنسی
0 تومان
0 Review(s)
موجود در انبار
360 گرم دارای گواهی ارگانیک از ایران تقویت بدن، درمان زخم معده ضد باکتری و ضد عفونت دهان درمان پوسیدگی لثه تقویت قوای جنسی
0 تومان
0 Review(s)
موجود در انبار
1 کیلوگرم دارای گواهی ارگانیک از ایران مناسب دیابتی ها مقوی و انرژی زا تقویت مو مفید برای درد و زخم معده ضد نفخ شکم
0 تومان
0 Review(s)
موجود در انبار
360 گرم دارای گواهی ارگانیک از ایران مناسب دیابتی ها مقوی و انرژی زا تقویت مو مفید برای درد و زخم معده ضد نفخ شکم
0 تومان
0 Review(s)
موجود در انبار
1 کیلوگرم دارای گواهی ارگانیک از ایران ضد کمردرد و پادرد آرامبخش و ضد التهاب تقویت سیستم عصبی درمان بیماری کلیوی
0 تومان
0 Review(s)
موجود در انبار
360 گرم دارای گواهی ارگانیک از ایران ضد کمردرد و پادرد آرامبخش و ضد التهاب تقویت سیستم عصبی درمان بیماری کلیوی
0 تومان
0 Review(s)
نمایش 1 - 8 از 8 قلم کالا