لیست محصولات تولید کننده دکتر عبیدی

تاسیس: ۱۳۲۵

محصولات: دارویی ، بهداشتی و آرایشی

نام تجاری: ناتل، تیفول، افروز، دی سی ایکس، رکسانه، ماسال، میراکل (ارگانیک)

تاریخچه شرکت دکتر عبیدی


شرکت دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵ فعالیت خود را به عنوان اولین واحد تولید دارو در کشور با تولید قرص‌های دارویی آغاز نمود و بعد از مدتی شروع به تولید محصولات آرایشی بهداشتی کرد. بنیانگذار این شرکت، دکتر غلامعلی عبیدی می‌باشد که در خرداد سال ۱۲۹۹ شمسی‌ پای به جهان گذاشت. ایشان در سال ۱۳۱۷ وارد دانشکده طبّ و داروسازی دانشگاه تهران شده و با اخذ درجه دکتری در رشته داروسازی فارغ‌التحصیل شدند. اولین پروانه دارویی توسط وزارت بهداری به دکتر عبیدی اعطا گردید و در دوران فعالیتش خدمات ارزنده و شایانی را انجام دادند. وی در سال ۱۳۸۳ در اوج افتخار ملی‌ و با عنوان پدر صنعت داروسازی ایران چشم از جهان فرو بست.


شرحی مختصر از شرکت بهداشتی دکتر عبیدی در سال‌های اخیر


از اوایل سال ۱۳۹۰ سهام شرکت از خانواده دکتر عبیدی به آقای مهندس علی نقیب واگذار گردید. ایشان نیز با پشتوانه قریب به سه دهه مدیریت ارشد در صنایع مختلف از جمله حدود ۱۷ سال در شرکت کف (داروگر)، که نخستین شرکت تولید کننده محصولات شوینده و پاک کننده و از بزرگترین واحد های تولیدی کشور شناخته می‌شود، افتخارات زیادی از سوی مراجع و سازمان‌های مختلف  کسب نمودند. در طی این مدّت با ارائه‌ی نوآوری‌ها و عرضه‌ی  بسیاری از محصولات که عمدتاً برای اولین بار در کشور تولید و پخش می‌شدند، خدمات ارزنده‌ای را به صنعت آرایشی، بهداشتی و شوینده‌ی کشور ارائه کردند؛ تا جایی که در سال ۱۳۸۸ایشان به عنوان قهرمان قهرمانان صنعت و چهره ماندگار صنعت شوینده برگزیده شد. تجربیات ارزنده مدیریت جدید که به نوعی برآمده از بطن صنعت آرایشی و بهداشتی می باشد با برنامه‌ریزی های صورت گرفته در مدّت کوتاه حضور در شرکت  بهداشتی دکتر عبیدی تحولات سریعی را بوجود آورده‌است.


شرکت بهداشتی دکتر عبیدی از اوایل سال ۱۳۹۰ با مدیریت جدید، به فعّال‌سازی واحدهای تحقیقات و نوآوری با نگاه و اعتقاد بر پایبندی به حفظ محیط زیست و تولید محصولات با ترکیبات طبیعی پرداخت. با توجه به سابقه و خوشنامی و اعتبار شرکت و کیفیت محصولات تولیدی و استفاده از مواد اولیه مرغوب و تهیه آن از معتبرترین شرکت‌های تولید مواد اولیه اروپایی، خوشبختانه مصرف کنندگان اعتماد راسخی به محصولات این شرکت دارند.


در حال حاضر گروه‌های مختلفی از محصولات، نظیر انواع شامپو با نام های ناتل و مولتی ویتا، نرم کننده موی سر ناتل، مایع ظرفشویی خاکستر و ناتل، مایع دستشویی ناتل، ضد عفونی کننده‌های افروز ودی سی ایکس، کرم‌های دست و صورت رکسانه و ماسال و ضد آفتاب ناتل، کرم‌ پای بچه، ژل موی سر ناتل وخمیردندان ناتل تولید می‌شوند.


اخیراً شرکت بهداشتی دکتر عبیدی اولین دپارتمان تخصصی محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک در خاورمیانه را با بالاترین استانداردهای بین الملی راه اندازی کرده است. این شرکت با بهره‌گیری از نوآوری برتر و بهترین مواد اولیه، خانواده محصولات بهداشتی و آرایشی میراکل را تولید و عرضه می‌کند.


به امید روزی که شرکت بهداشتی دکتر عبیدی طلایه‌دار تولید محصولات باترکیبات طبیعی وسازگار با محیط زیست و مورد اعتماد مردم باشد.


dr-abidi.ir

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.